Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YOKSA SİZ DE Mİ YALNIZSINIZ?
Yorum Sayısı: 1
Konu Sayısı: 1
Üyelik Tarihi: Mar 2019
Rep Puanı: 0
Teşekkürler:
0 mesaj içinde teşekkür verildi.
#1
Her ne kadar tarih üzerinde yeteri kadar sağlam kanıtımız olmasa da insanların karşı cinsle olan ilişkisi açısından şu andan pek fark içermemektedir. Günümüzde olduğu gibi insanoğlu karşı cinsle tanışmak, onunla duygusal bazı paylaşımlar içerisine girmek amacıyla sürekli flört etmiştir. Ki bu sayede türün, insanoğlunun devamlılığı sağlanmış ve giderek büyüyerek türlerin tepesine oturmuştur. Bu sebeple özel arkadaşlık oldukça önemlidir. Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. bulmak için siz de sitemize girebilirsiniz.
Psikolojik gelişmeler göstermiştir ki arkadaşlık ilişkileri kurulurken fiziksel görüntü zannettiğimizden daha önemlidir. Ve zaman da bu konudaki değerlendirmemiz noktasında oldukça kısa bir aralığı anlatır bizlere. Bilim bu süreye dört saniye olarak işaret etmektedir. Yani İzmir bayan arkadaş arayan birisi karşıdakinin görüntüsünden ilk dört saniyede birçok farklı ve özel çıkarıma ulaşabilir. Bu sebeple de ilk iletişime, ilk görüntümüze oldukça dikkat etmeliyiz ve pozitif olmalıyız.
Artık ilk görünümümüze ve ilk iletişim hakkındaki özel bilgilere dikkatimizi veriyorsak, bunları da uygulayabiliriz. İnternetten yapacağımız görüşmelerde öncelikle profilimizin güzel görünmesine, çekici ve etkileyici görünmesine özen ve önem göstermeliyiz. Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. aramalarınız bu sebeple verimli olacaktır.
Laplace, Forumun Mar 2019'dan Beri Üyesi.
Cevapla
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -