Konuyu Oyla:
 • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Forum Kuralları
Yorum Sayısı: 15
Konu Sayısı: 12
Üyelik Tarihi: May 2008
Rep Puanı: 0
Teşekkürler:
0 mesaj içinde teşekkür verildi.
#1

 1. Forum üzerinde yazılan mesajlarda yine o mesajı yazan kişiler sorumludur. Sistemimiz sorumluluk kabul etmemektedir.


 2. Forumda kullanıcıların, kendi aralarında küfür & argo kullanması, hakaret içeren mesajlar yazılması yasaktır.


 3. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Yahudi, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Göçmen gibi.)


 4. Forumda herhangi bir konuyla veya mesajla ilgili öneri, şikayet veya diğer bildirimlerinizi "Rapor Et" butonunu kullanarak yöneticilere iletebilirsiniz. Diğer durumlar için ise yöneticilere özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.


 5. MyBBLab'da çalışan yetkililer, gönüllük esaslı çalışmaktadır. 
 6. Forumun dili Türkçedir. Türkçe'mizi düzgün kullanmaya özen gösterelim.


 7. Sayfa yükleme hızına etki etmemesi için boyutu yüksek resimleri [code] etiketleri arasında ekleyiniz.


 8. Forum yöneticileri tarafından, bir üyenin birden fazla hesabı olduğu tespit edilirse ANA hesabı hariç diğer hesapları forumdan uzaklaştırılır ve ANA hesabı uyarı puanı alır. 


 9. Site yöneticilerine acil olmadığı sürece gereksiz özel mesajlar atmayınız. Soru ve sorunlarınızı uygun kategorilerin altındaki forumlara konu açarak sorabilirsiniz.


 10. Forum kurallarına uymayan üyeler seviyeli biçimde uyarılır. Kural ihlaline devam eden üyelere gerekli cezai işlem uygulanacaktır. Üyelere verilecek ceza yönetici inisiyatifine kalmıştır.


 11. Başka sitelerde paylaşılmış kod bloklarını, kodlamaları, grafik malzemelerini, grafiksel her türlü çalışmayı "Ben yaptım" diyerek paylaşmak yasaktır. (Kısaca (Ç)alıntı tasarım yapmayın)


 12. Forumda her türlü reklam yasaktır. (konularda/mesajlarda/imzalarda)


 13. Forum ortamında hangi amaçla olursa olsun müstehcen içerikli yazı/resim paylaşımı yapılamaz. +18 filmlerde yer alan karakterlerin resimleri de paylaşılamaz. +18 terimleri forum ortamında rahat rahat kullanmayın. Sonuçta forumu tek kullanan siz değilsiniz.


 14. Kullanıcılar destek alırken, destek kısmındaki kurallara uymakla yükümlüdürler.


 15. Saygısızca, ırkçı bir biçimde, dengesizce ve seviyesizce hareket eden veya yorum yapan herkesin ceza alacağını bilmelisiniz.


 16. Türkiye Cumhuriyetinin kurucularına, başbakan, bakanlar, milletvekilleri, parti liderleri ve tüm siyasi kişilere yada kurumlara hakaret etmek, uygunsuz sözler söylemek yasaktır. Aynı şekilde forum ortamında açık biçimde(doğruca bir partinin reklamını yapan, siyasi bir kişiyi hedef alan) siyasi içerikli resim/yazı/video paylaşımı; avatar/imza kullanımı yasaktır.


 17. Forum bir tartışma ortamıdır. Lakin her şey dozunda olması gerekmekte. Hakarete ve kavgaya yol açacak tartışmalar kaçınılmalı. Olgun ve bilgilendirici tartışmalar sergilenmelidir.
  Son Güncelleme: 01.06.2018 18:15
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -